Žaloba o výživné manželky

Obdržel jsem dnes žalobu na platbu výživného pro manželku. Vtipné. Žaloba byla podána advokátkou manželky 4.2.2016. A začala být projednávaná po dvaceti dnech. Já jsem podal žádost o rozvod přesně před rokem a ještě se žádost nezačala projednávat. Je zřejmé, čí zájmy se hájí v této zemi na prvním místě. Zájem je oškubat manžela a po oškubání teprve milostivě rozvést. V nejlepším případě nerozvést vůbec a parazitovat na manželovi několik let, nejlépe až do smrti.

Žaloba je velmi dojemná. Advokátka chamtivé matky bravurně zvládá lítostivý sloh, který dojme každou soudkyni. Zvláště dojemné jsou věty: „žalobkyni nezbývá dostatek prostředků např. ani na nákup nového oblečení či návštěvu kadeřníka“. Zájem chamtivé matky je zřejmý a ani ho neskrývá. Bohužel akvokátka ex-manželky zapomněla připsat, že pracovní návyky a příspěvek do rodiny ex- jsou blízké nule. Za 9 let trvání manželství, 8 let nepracovala a nechávala se v klidu vyživovat. Živil jsem 4 členy domácnosti, pořídil veškerý majetek, trávil s dětmi volný čas, sportoval s nimi, vodil je do školy a školky. Když jsem odcházel z domu, manželka spala. Když jsem se vracel ze zaměstnání, manželka stále ležela v posteli.

Ex-manželka si pořídila milence, který vyměnil zájmy v našem společném bytě, vše s ex-manželkou zcizili a jediné, co zbylo mě, bylo oblečení, které jsem měl v den, kdy jsem se dostal naposledy do našeho bytu, na sobě. A teď je mám ještě vyživovat? Jestli tohle ex-manželce projde, emigruji do západního Německa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *